Selský nábytek

Historie a tradice 

Náš nábytek má originální design, který byl navržený Františkem Körberem st., který jej jako jedinou kolekci nábytku, vedle svých dalších bohužel již nestihl uvést na trh. U našeho nábytku, zejména u židlí a stolů jsme zachovali konstrukcí tak, aby vycházela z původního řemeslného zpracování a velkého, nezbytného podílu přesné ruční řemeslné práce.

Jak nás oslovit a jak to unás chodí?

V případě, že Vás náš nábytek zaujal, můžete nás oslovit emailem či telefonicky a my se Vám ozveme zpět nebo s Vámi rovnou vše probereme. Po zaslání požadavků, co vše potřebujete vyrobit Vám zpracujeme předběžnou cenovou nabídku a v případě zájmu již pak dořešíme detaily. U složitějších projektů v interiéru Vám zpracujeme i vizualizaci, pro jasné sjednocení představ jak pro výrobu, tak i pro Vás.

Jak dlouho se čeká?

V naši truhlárně vše vyrábíme na zakázku podle objednávek, takže dle aktuální vytíženosti Vám sdělíme termín. U židlí a stolů se snažíme držet termín dodání do 8 týdnů od objednání.

Co vše dokážeme vyrobit?

V podstatě Vám dokážeme vybavit celý interiér chalupy či domu od kusového nábytku až po zakázkové výrobky.

- Selské židle, stoly a lavice
- Komody a šatní skříne z masivu
- Garnyže 
- Dětské a maželské postele, noční stolky, kolébky
- Interiérové dveře a zárubně
- Kuchyňské linky z masivu
- Obklady a parapety

Kde je možné naše výrobky vidět?

Vzhledem k tomu, že veškerý nabytek je v soukromém vlaststnictví, rozhodli jsme se vybudovat v obci Henčov i vzorkovnu našeho nábytku, kde si vše můžete osahat a vyzkoušet. Najdete zde vzorky židle, lavice, stoly, interiérové dveře, komody a příslušenství k nábytku včetně vzorků odstínů. Vzorkovna bude dokončena 1.7.2021

Děkujeme za pozornost a budeme se těšit na případnou spolupráci.
Pavel Körber ml.


 

Selský nábytek (realizace)

Selské židle a stůl (nabídka a vizuál)