Reference

V centru Českého Krumlova, kde se nachází hotel OLDINN, jsme měli možnost se podílet na jeho rekonstrukci a to dodávkou dveří do suterénu hotelu. Plné dveře z masivního dubu s kovovými doplňky.

V obci Lipno nad Vltavou jsme měli možnost vybavit apartmány masivním nábytkem. Jeden apartmán byl vyroben z dubového dřeva a druhý ze dřeva jasanového.

Přístřešek pro zaměstnance, který poskytuje stín v letních měsících a závětří v měsících zimních. Konstrukce je vyrobena z rostlého smrkového dřeva, Jako krytina byla použita PVC folie.

Pekárna Veselo je projekt, na kterém jsme měli možnost pracovat a podílet se na něm výrobou interiéru z převážně jasanového dřeva. Pekárna se nachází v historickém centru Jihlavy a je možné ji osobně navštívit.

Dveře do podkrovního bytu v obci u Humpolce. Dveře jsou z jasanového dřeva a povrchově upravené dvousložkovým lakem.

Obklad betonového schodiště dubovým dřevem.

Obklad betonového schodiště mořeným bukovým dřevem

Na okraji Prahy jsme na základě návrhu bytového architekta realizovali výrobu interiéru obývacího pokoje. Nábytek je tvořen z masivního dubu v kombinaci s lakovanou mdf.

Jídelní set z jasanového dřeva.

Vyvýšená terasa a přístřešek k rodinnému domu v jednom. Konstrukce z rostlého smrkového dřeva ošetřena olejovou lazurou Remmers.

Přístřešek nad terasu k rodinnému domu. Konstrukce přístřešku je vyrobena z tvarově stálých KVH hranolů a pokryta lepeným sklem, které zajišťuje dostatek světla do obytné části domu i přes zakrytí terasy.

Přístřešek na auto k rodinnému domu. Konstrukce je vyrobena z rostlého smrkového dřeva a ošetřena olejovou lazurou značky Remmers. Jako krytina byli použité červeně pískované pásy kladené na prkenné bednění a oplechované pozinkovanými ukončovacími plechy.