DVEŘE Z MASIVU

Interiérové dveře

 
Dveře vyrábíme s masivního rostlého dřeva  ze smrku, borovice jasanu a nejčastěji dubu.  Typy těchto dveří vychází z rámové konstrukce v mnoha provedeních viz. nabídka níže. Jako součást dveří vyrábíme i zárubně, které se dle situace dodávají obložkové, rámové nebo fošnové. Dveře a zárubně již obsahují zámek a panty, dle výběru se zvlášť dodává pouze klika, případně prahy.

Konstrukce: Dveře vyrábíme tradičním řemeslným způsobem, k výrobě používáme konstrukční spojení neprůběžného čepu a dlabu, které zajistí jejich stálotvárnost.
 
Povchová úprava: Pro transparentní bezbarvý povrch používáme polyuretanové laky, které jsou odolné a nenáročné na údržbu, lze je podbarvit mořidly v noha odstínech. 

Všechny dveře, ktére vyrábíme jsou vyráběny zakázkově, což nám umožňuje přizpůsobit se požadavkům zákazníka. Jsme schopni dodat dveře po celé ČR včetně montáže. Ke každé zázce přistupujeme individuálně a tak pro nás není problém dveře upravit a vyrobit atyp nebo rozšírit obložku, kvůli překrytí nerovných otvorů.

Obvyklý postup objednávky je následující. Na základě poptávky, která obsahuje počet dveří, přibližný rozměr, obrázek Vaší představy nebo malůvku od ruky či výběr typu z naší nabídky, se s Vámi telefonicky spojíme a doplníme si informace pro zpracování předběžné nabídky. V případě souhlasu si domluvíme schůzku pro zaměření v místě realizace a zkonzultujeme s Vámi detaily. Následně vše podrobně zpracujeme a případně doplníme nabídku o 3D návrh, který si vzájemně odsouhlasíme a navrhneme přesný termín dodání. Obvyklá čekací lhůta se liší podle náročnosti 4-6 týdnů od objednání.
 

Exteriérové dveře

 
Vyrábíme pouze repliky historických dveří či dveře do starých zástaveb. Nevyrábíme typy EURO.
 
 
Používané dřeviny: SMRK, BOROVICE, JASAN, DUB

V centru Českého Krumlova, kde se nachází hotel OLDINN, jsme měli možnost se podílet na jeho rekonstrukci a to dodávkou dveří do suterénu hotelu. Plné dveře z masivního dubu s kovovými doplňky.

Dveře do podkrovního bytu v obci u Humpolce. Dveře jsou z jasanového dřeva a povrchově upravené dvousložkovým lakem.

Replika stávajících dveří v bytě na okraji Prahy. Dveře jsou vyrobeny z dubového dřeva a lakované dvousložkovým lakem.

Interiérové dveře vyrobené ze smrkového dřeva s mléčným sklem ve výplních. Povrchová úprava byla provedena mořením a lakem.

Interiérové dveře vyrobené ze smrkového dřeva. Povrchová úprava bílá RAL.

V rodinném domě na okraji Brna jsme jsme realizovali výměnu Interiérových dveří ze smrkového dřeva, které je povrchově upraveno bílou RAL.

Dveře v rodinném domě na okraji Kladna. Dveře jsou vyrobeny z jasanového dřeva a povrchově upravené dvousložkovým lakem.