DVEŘE Z MASIVU

Interiérové dveře

 
Dveře vyrábíme s masivního rostlého dřeva  ze smrku, borovice jasanu a nejčastěji dubu.  Typy těchto dveří vychází z rámové konstrukce v mnoha provedeních viz. nabídka níže a jak v provedni z více profilů či jako rám oboustranně lištovaný. Lze vyrobit i repliku stávajících dveří nebo Váší předlohy. Jako součást dveří vyrábíme i zárubně, které se dle situace dodávají obložkové, rámové nebo fošnové. Dveře a zárubně již obsahují zámek a panty, dle výběru se zvlášť dodává pouze klika, případně prahy.

Kliky ke dveřím používáme a nabízíme od výrobců COBRA a M&T

    .
 
Povchová úprava: Pro transparentní bezbarvý povrch používáme polyuretanové laky a vodouředitelné laky s natur efektem, které jsou odolné a nenáročné na údržbu, lze je podbarvit mořidly v mnoha odstínech.

Všechny dveře, ktére vyrábíme jsou vyráběny zakázkově, což nám umožňuje přizpůsobit se požadavkům zákazníka a stavebním otvorům. Jsme schopni dodat dveře po celé ČR včetně montáže. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a tak pro nás není problém dveře upravit a vyrobit atyp.

Obvyklý postup objednávky je následující. Na základě poptávky, která obsahuje počet dveří, přibližný rozměr, obrázek Vaší představy nebo malůvku od ruky či výběr typu z naší nabídky, se s Vámi telefonicky spojíme a doplníme si informace pro zpracování předběžné nabídky. V případě souhlasu si domluvíme schůzku pro zaměření v místě realizace a zkonzultujeme s Vámi detaily. Následně vše podrobně zpracujeme a případně doplníme nabídku o 3D návrh, který si vzájemně odsouhlasíme a navrhneme přesný termín dodání. Obvyklá čekací lhůta se liší podle náročnosti 6-9 týdnů od objednání.
 

Exteriérové dveře

 
Vyrábíme repliky a klasické venkovní dveře z materálu o síle 68mm a 78mm, Nevyrábíme typ EURO.
 
 Používané dřeviny: SMRK, BOROVICE, JASAN, DUB

Repase a renovace
Provádíme také renovace a repase stávajících dveří a zárubní. Zásah dokážeme provést jak na místě, tak i na naši provozovně, pokud to situace dovolí. V případě vchodových dveří, dokážeme na nezbytně nutnou domu zajistit vchod provizorními dveřmi, kterými po dobu zásahu provizorní otvor osadíme. K renovacím používáme opalování, broušení či pískování, podle náročnosti a požadavku na výsledný efekt.  

Interiérové dveře z mořeného smrkového dřeva

Interiérové dveře z masivního dubového dřeva

Interiérové dveře z jasanového dřeva

Dubové dveře z masivního dubového dřeva

Interiérové dveře vyrobené ze běleného smrkového dřeva

Interiérové dveře vyrobené ze smrkového dřeva. Povrchová úprava bílá RAL.

Interiérové dveře ze smrkového dřeva s povrchem RAL 9003

Interiérové dveře z jasanového dřeva