DVEŘE Z MASIVU

Interiérové dveře

 
Dveře vyrábíme s masivního rostlého dřeva  ze smrku, borovice jasanu a nejčastěji dubu.  Typy těchto dveří vychází z rámové konstrukce v mnoha provedeních viz. nabídka níže a jak v provedni z více profilů či jako rám oboustranně lištovaný. Lze vyrobit i repliku stávajících dveří nebo Váší předlohy. Jako součást dveří vyrábíme i zárubně, které se dle situace dodávají obložkové, rámové nebo fošnové. Dveře a zárubně již obsahují zámek a panty, dle výběru se zvlášť dodává pouze klika, případně prahy.

Kliky ke dveřím používáme a nabízíme od výrobců COBRA a M&T

    .
 
Povchová úprava: Pro transparentní bezbarvý povrch používáme polyuretanové laky a vodouředitelné laky s natur efektem, které jsou odolné a nenáročné na údržbu, lze je podbarvit mořidly v noha odstínech. Olejovosky a podobné NH nepouživáme.

Všechny dveře, ktére vyrábíme jsou vyráběny zakázkově, což nám umožňuje přizpůsobit se požadavkům zákazníka. Jsme schopni dodat dveře po celé ČR včetně montáže. Ke každé zázce přistupujeme individuálně a tak pro nás není problém dveře upravit a vyrobit atyp nebo rozšírit obložku, kvůli překrytí nerovných otvorů.

Obvyklý postup objednávky je následující. Na základě poptávky, která obsahuje počet dveří, přibližný rozměr, obrázek Vaší představy nebo malůvku od ruky či výběr typu z naší nabídky, se s Vámi telefonicky spojíme a doplníme si informace pro zpracování předběžné nabídky. V případě souhlasu si domluvíme schůzku pro zaměření v místě realizace a zkonzultujeme s Vámi detaily. Následně vše podrobně zpracujeme a případně doplníme nabídku o 3D návrh, který si vzájemně odsouhlasíme a navrhneme přesný termín dodání. Obvyklá čekací lhůta se liší podle náročnosti 4-6 týdnů od objednání.
 

Exteriérové dveře

 
Vyrábíme repliky a klasické venkovní dveře z materálu o síle 68mm a 78mm, Nevyrábíme typ EURO.
 
 Používané dřeviny: SMRK, BOROVICE, JASAN, DUB

Repase a renovace
Provádíme také renovace a repase stávajících dveří a zárubní. Zásah dokážeme provést jak na místě, tak i na naši provozovně, pokud to situace dovolí. V případě vchodových dveří, dokážeme na nezbytně nutnou domu zajistit vchod provizorními dveřmi, kterými po dobu zásahu provizorní otvor osadíme. K renovacím používáme opalování, broušení či pískování, podle náročnosti a požadavku na výsledný efekt.  

V centru Českého Krumlova, kde se nachází hotel OLDINN, jsme měli možnost se podílet na jeho rekonstrukci a to dodávkou dveří do suterénu hotelu. Plné dveře z masivního dubu s kovovými doplňky.

Dveře do podkrovního bytu v obci u Humpolce. Dveře jsou z jasanového dřeva a povrchově upravené dvousložkovým lakem.

Replika stávajících dveří v bytě na okraji Prahy. Dveře jsou vyrobeny z dubového dřeva a lakované dvousložkovým lakem.

Interiérové dveře vyrobené ze smrkového dřeva s mléčným sklem ve výplních. Povrchová úprava byla provedena mořením a lakem.

Interiérové dveře vyrobené ze smrkového dřeva. Povrchová úprava bílá RAL.

V rodinném domě na okraji Brna jsme jsme realizovali výměnu Interiérových dveří ze smrkového dřeva, které je povrchově upraveno bílou RAL.

Dveře v rodinném domě na okraji Kladna. Dveře jsou vyrobeny z jasanového dřeva a povrchově upravené dvousložkovým lakem.